Home » , , , , , » KASIMPAŞA - FENERBAHÇE MAÇ KRİTİĞİ VE MAÇIN GOL VİDEOLARI

KASIMPAŞA - FENERBAHÇE MAÇ KRİTİĞİ VE MAÇIN GOL VİDEOLARI

Written By Taner Şimşir on 29 Eylül 2012 Cumartesi | 21:32

  • FENER DÖKÜLÜYOR 
Fenerbahçe deplasmanda karşılatığı ligin yeni ekiplerinde Kasımpaşa'ya 2-0 mağlup oldu.Mağlup olurken de bütün özgüvenini kaybettiği gün gibi ortadaydı.Maçı baştan sona kadar kasımpaşa resmen domine etti.Fenerbahçenin ilk gol pozisyonu ikinci yarıda Canerin kafasından auta çıkan top oldu.Fenerbahçeli oyuncular maç boyunca 2 pas bile yapamadı,1-0 gerideyken bile mağlubiyete bir tepki koyamadı resmen döküldüler.Tek ayakta kalan isim Fenerbahçeli Gökhan Gönüldü öylekşi suratındaki ifade ağlamaklıydı çaresiz gözlerle mücadelesini ortaya koyn tek isim oldu.Kasımpaşa orta sahası fenere top göstermezken,Kasımpaşanın forvetleri Kalu Uche ve Djalma resmen fener savunmasını ipe dizdiler.Top böyle oynanır ditye resmen ders verdi kasımpaşa mücadelesi ve top tekniğiyle.Teknik direktörü bile olmayan Kasımpaşa Fenerbahçeyi alt üst etti.Tebrikler KASIMPAŞA..

  • PEKİ NOLCAK BU FENERİN HALİ DİYENLERE
Aykut Kocamanı suçlamak çok kolay efendiler. Futbolcularda ruh kalmamış hangi takımda oynarsan oyna sen bu iş için milyon dolarlar alıyorsun hakkını vereceksin. Bakkalda çırak olsan bile o işi yapıyorsan o işin hakkını vereceksin aldığın parayı hakedeceksin. Öyle oldu böyle oldu hiçbir mazereti yok mücadele etmemenizin futbolcular futbol oynar, koşar mücadele eder Teknik direktör ne derse o olur. Formanızın üstünde Fenerbahçe arması var hakkını verin herşey yoluna girer gayet kaliteli bir kadro mevcut sadece uyum ve hırs eksik. Teknik direktör göndermek çok kolaydır ama kim gelirse gelsin bu takımı şu anda Aykut Kocamandan iyi yönetemez bu dabir gerek Fenerbahçeyi ve teknik direktörüne taraftar ve yönetim sahip çıkmalı herşey yoluna girer. Alex sende eğ başını gör işini bu takımda patron Aykut Kocaman ister kabül et ister terket.Senin bu takıma kattıkların ortada heykeli dikilmiş adamsın ama bu böyle devam etmez burası fenerbahçe Aykut Kocamanda bu takımın teknik ve idari patronu.


  • OYUNCU DEĞERLENDİRMESİ
Maçın adamı elbetteki Kasımpaşadn bir değil birkaç futbolcu. 1gol atıp 1 de asist yapan Hüseyin Kala başta olmak üzere ilk golü kaydeden Kalu Uche ve ben 10 numara futbolcuyum der gibi top oynayan ve 2. golün asistini yapan Adem Büyük olarak 3 futbolcu gösterebiliriz.Kasımpaşanın kalecisinin forması bile terlemezken Volkan yine Feneri farklı mağlubiyetten kurtaran isim oldu. Fenerin savunmasından bahsetmeye gerek yok çünkü Gökhan Gönül formasının hakkını veren tek isimdi diğerlerinden bahsetmeye gerek dahi yok. Kasımpaşanın orta sahasında oynayan Fabian Ernst ortasahayı parselledi tek başına ortasahaya sahip oldu. Kasımpaşanın bütün oyuncuları formasının hakkını verdi.Yüksek konssantrasyonla mücadele edip Fenerbahçeyi mağlup ederek zaten gösterdiler.Elbette Alex maça ilk onbirde başladı 45 dakika mücadele etti ve sahanın içinde adı bile anılmadı yani yok oldu. Fenerbahçeden hiç bir oyuncuyu değerlendirmeye gerek duymuyoruz çünkü maçın içinde kayboldular maalesef.

  • TEKNİK DİREKTÖRLER
Aykut Kocamanın Fenerbahçesi ilk golü yediği zaman ağzından şunlar döküldü allahım ben ne yapacağım yardım et. Bu bütün herşeyi açıklıyor. Alexi oynatmak istemediği halde oynatmak zorunda olduğu öyle açık ki. Haksızda sayılmaz ne yapacağını şaşırmış bir teknik direktör Aykut Kocaman. 2. yarı oyuncu değişiklikleri ile maça müdahale etti fakat ne ilk on bir deki oyuncular nede sonradan oyuna katılan Kuyt - Krasic - Caner Fenerbahçede oynadıklarının farkında değiller. Klasik türk futbolcu davranışları teknik direktörü istemeyen, maça konsantre olmayan mücadele etmeyen, koşmayan oyuncularla Aykut Kocaman ne yapsın Mourinho gelse fayda etmez. Saırım futbolcular artık Kocamanı istemiyor takımın başında. 

Kasımpaşa kendi kendine futbol oynadı her zamanki gibi. Defanstan paslarla çıkan hucumu bilinçli yapan bir futbol ve yüksek konsantre ve yüksek mücadele gücüyle teknik direktörsüz oynadı ve eze eze kazandı.

  • MAÇIN HAKEMİ
En iyi hakem hangi hakemdir diye sorsalar, maçın içinde kaybolan hakemdir  der herkes.İşte öyle bir yönetim gösterdi İlker Meral maçın içinde kayboldu en ufak tartışmalı pozisyon bile yok. Maçın içinde gelişen pozisyonlarda da tempoyu yükseltmeye çalıştı ve avantajları da doğru şekilde oynattı. Zaten maç tek sarı kartla bitti.
Bravo İlker Meral 


  • KASIMPAŞA TARAFTARI
Kasımpaşa taraftarı maçın içinde hiç yoktu diyebiliriz. Ne bir tezahürat ne bir tepki hiçbirşey yoktu.Sinemada film izler gibi suspus maçı izlediler. 
Böyle taraftarlık olmaz Kasımpaşa bu takım daha fazlasını hakediyor kesinlikle.
Tebrikler Kasımpaşa....  • MAÇIN GOLLERİ

Share this article :

Yorum Gönder

 
Tasarım : WEBTASARIM MARKET
Copyright © 2011. Uzman Spor Yorumcusu - Tüm Hakları Saklıdır.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin:
0532 736 07 50